Wesela

Kochani nowożeńcy! Ślub to piękna i wyjątkowa chwila w życiu każdej młodej pary. Marzeniem narzeczonych jest by ten dzień był najpiękniejszym w ich życiu. Aby to się spełniło dokładamy wszelkich starań i korzystamy z najlepszych składników. Realizujemy projekty własne oraz wykonujemy specjalne zamówienia

Tort weselny
Tworząc dla Państwa tak ważny produkt, korzystamy jedynie z unikalnych i sprawdzonych receptur oraz z najlepszych i naturalnych składników. Dzięki czemu smak pozostaje w pamięci na długo. Wzór i dekoracje omawiamy indywidualnie z klientem i realizujemy pomysły wg. życzenia.

Tradycyjny chleb
Według staropolskiej tradycji Państwa młodych wita się chlebem i solą. Wypiekany chleb przez naszych piekarz oraz dekorowany własnoręcznie przez naszych cukierników pieczywo staje się unikalne i niepowtarzalne.

Ciasta na stół
Oferujemy dużą gamę ciast takich jak sernik tradycyjny, szarlotkę, placek z makiem, Ptasie mleczko, Cappucino, Piernik, Toffi, Z wiśnią firmowy, 3 bit, cytrynowiec, ananasowiec, i wiele innych. Pomagamy dobrać ilość ciast do konkretnej ilości gości weselnych.

Kliknij aby zobaczyć nasze ciasta

Paczki z ciastami dla gości
Oferujemy pudełka dla gości w plastikowych opakowaniach o wielkości od 0,7kg do 1,2kg, bądź w tekturowych o takiej samej wadzę, w zależności od rodzaju ciasta. W paczce znajduje się mix ciast i ciasteczek skomponowany przez nas bądź indywidualnie przez klienta. Pudełka są odpowiednio dekorowane oraz ozdabiane naklejką z podziękowaniem dla Gości.

Słodki Stół
Oferujemy słodkie stoły, w których skład wchodzą: muf inki, beza z kremem waniliowym, mini sernik, szarlotka ze śmietanką, cake pops i wiele innych. Każdy słodki stół jest tworzony indywidualnie według preferencji klienta. Pomagamy w doborze i kompozycji stołu.